Zahájili jsme spolupráci s Panevropskou univerzitou

26.4.2024

Asociace osobního prodeje a Panevropská univerzita podepsaly dohodu o partnerství a spolupráci.

kariérní_den_17_04_2024_oriflame.png 20240410_115725.jpg

Od letošního dubna zahájila Asociace osobního prodeje prostřednictvím svých členů spolupráci s Panevropskou univerzitou (PEUNI).

První kroky vznikajících společných aktivit se odehrály již 9. a 10. dubna na akademické půdě PEUNI formou interaktivních workshopů na téma Public Relations, které pro studenty připravila společnost Mary Kay. Hlavním tématem byl význam správného PR společnosti, který je důležitý pro kladný obraz směrem k veřejnosti, ale také nástrahy a krizová komunikace. Společnost Oriflame se představila v rámci Kariérního dne, který proběhl

17. dubna a její zástupci představili možnosti internshipu v rámci marketingu a obchodního oddělení, díky kterým mohou studenti získat zkušenosti v oblasti digitálního marketingu, ale i zkušenosti s obchodním modelem přímého prodeje. 

Cílem vzájemné spolupráce je podporovat a rozvíjet znalosti studentů formou výměny informací, získat větší provázanost praxe se studiem a rovněž blíže přiblížit studentům přímý prodej včetně možnosti využití odborné praxe v prostředí některých z našich významných nadnárodně působících společností.

 

Těšíme se, že naše partnerství bude pro všechny zúčastněné strany prospěšné.

Asociace osobního prodeje 2020 > Aktuality & Tisk > Aktuality > Zahájili jsme spolupráci s Panevropskou univerzitou