Členské společnosti

Členské společnosti

Uvedený seznam členských společností Asociace osobního prodeje je zdrojem důležitých informací pro každou společnost přímého prodeje, která má zájem o členství v AOP a rovněž tak informací pro osoby, které mají zájem o spolupráci v odvětví přímého prodeje. Všechny zde uvedené společnosti splňují Etický kodex AOP a splňují rovněž kritéria požadovaná pro vstup a další působení v AOP.

 

 logo_amway.jpg

Se sídlem v Ada, Michigan, USA, je dnes Amway jednou z předních společností přímého prodeje na světě. Společnost působí ve více než 100 zemích, v Evropě je aktivní v 29 zemích. Amway prodává vysoce kvalitní výrobky v oblasti kosmetiky, výživy a domácí péče. V České republice působí Amway od roku 1994.

 

background_22.png

 

Herbalife je globální společnost přímého prodeje s výrobky zaměřenými na oblast výživy, vznikla v roce 1980. Všechny výrobky Herbalife jsou vyvíjeny na základě odborných poznatků vědců, lékařů a expertů zabývajících se výživou. Herbalife působí v České republice od roku 1992.

just_600.jpg

 

Společnost JUST CS je výhradním zástupcem švýcarských firem JUST a Nahrin v České republice a je tak součástí rozsáhlé celosvětové distribuční sítě. Společnost se zaměřuje na prodej přírodních kosmetických produktů, potravinových doplňků zdravé výživy, kořenících směsí a doplňků stravy. Společnost JUST CS byla založena v roce 1991. Kromě České republiky působí JUST a Nahrin ve více než 20 zemích 5 kontinentů.

 

part-4.png

 

Společnost Mary Kay byla založena v roce 1963 v Dallasu, USA. Kromě přípravků péče o pleť, parfémů a dekorativní kosmetiky té nevyšší kvality nabízí také jedinečnou podnikatelskou příležitost pro ženy. Působí téměř ve 40 zemích světa, každoročně investuje miliony dolarů do výzkumu a spolupracuje s celosvětovými lídry v oblasti módy, parfémů, a rovněž z řad vizážistů a dermatologů, aby vyvíjela produkty, které si ženy zamilují. V České republice působí společnost od roku 1997.

 

z4.png

 

Nu Skin Enterprises je americká společnost přímého prodeje s působností ve více než 52 trzích po celém světě. Společnost vyvíjí a distribuuje komplexní anti-aging produkty a nutriční doplňky. V České republice působí Nu Skin od roku 2010.

 

part-6.png

 

Oriflame je švédská společnost, řadí se mezi jednu z nejrychleji rostoucích kosmetických společností přímého prodeje. Zaměřuje se na prodej produktů péče o pleť a kosmetiku. Oriflame je přítomna ve více než 60 zemích a ve více než polovině z nich je lídrem na trhu. V ČR působí firma od roku 1991.

 

background_19.png

 

PartyLite, americká společnost přímého prodeje, která je na světě největší v prodeji svíček, svícnů a doplňků pro domácnost. V současnosti působí v 18 zemích světa a má více než 68 000 přímých prodejců. V České republice společnost vznikla v roce 2010.

 

abcdefgh.png

 

Společnost Vorwerk je rodinná německo-švýcarská společnost, založená v roce 1883. Hlavní činností skupiny je výroba a přímý prodej domácích spotřebičů (vysavače Kobold a varné kuchyňské roboty Thermomix), prémiové kosmetiky (Jaffra), koberců (Vorwerk Teppich) a filtrů vody (Lux Asia) v 76 zemích světa. V České republice působí firma Vorwerk od roku 1992 a její výrobky značek Kobold a Thermomix si za tuto dobu pořídilo více než 350 000 českých domácností.

 

abcdefghi.jpg

 

ZAREN – Noemus

Společnost přímého prodeje ZAREN – Noemus poskytuje zákazníkům kompletní servis pro zdravý a pohodlný spánek. Nabízí kvalitní výrobky: váhově neomezené matrace s bio- keramikou, polštáře Memory Natur, antialergické a antibakteriální přikrývky a relaxační podložky. Značka ZAREN působí na českém trhu od roku 2009.

Asociace osobního prodeje 2020 > O nás > Členské společnosti