Víkendová výzva Oriflame s breegy vybrala pro děti opouštějící dětské domovy skoro 100 tisíc korun!

1.7.2021

Víkendová výzva Oriflame s breegy vybrala pro děti opouštějící dětské domovy skoro 100 tisíc korun!

 

30. června 2021 – Desítky lidí vyslechly výzvu breegy a vydaly se s Nadačním fondem Veroniky Kašákové a společností Oriflame poslední červnový víkend na výlet. Na výlety po celé České republice vyrazily i děti z dětských domovů. Cílem breegy je propagace drobného dárcovství, i padesátikoruna může pomoci, pokud chodí každý měsíc. O víkendu se takových dobrodinců našly desítky, dohromady přispějí skoro 100 000 Kč. Aby mohl Nadační fond Veroniky Kašákové pomoci všem dětem, potřebuje drobných přispěvatelů 16 tisíc.

Do přírody vyrazilo v sobotu spolu s republikou i jedenáct dětských domovů z celé republiky a sama Veronika Kašáková. „Chceme upozornit na to, že mladí odcházející z dětských domovů nevědí, jak zařídit základní věci, změnit trvalé bydliště, najít si práci, u koho nechat prověřit smlouvu. Už pátým rokem pro ně máme průvodce, kteří s nimi připravují plán na odchod z domova a jsou s nimi v kontaktu i po tom, co z domova odejdou. Jsou jejich záchranná síť. Takto jsme doprovodili už 130 dětí. Chtěli bychom ale asistovat všem dětem, které naši pomoc potřebují,“ přibližuje činnost průvodců Veronika Kašáková.

Pomoci mohl každý, ať už si troufnul na celý 16kilometrový výlet, přihlásil jen pár kilometrů, anebo jen kroky z nákupů, jakmile zaplatil dobrovolné startovné, anebo se dokonce stal pravidelným přispěvatelem. Stačilo o víkendu vyrazit na výlet a přihlásit se na breegy.cz.

V Oriflame společně dlouhodobě podporujeme NFVK a již druhým rokem přispíváme na program Restart, tedy na průvodce do dospělosti, částkou 500 000 Kč. Ale aby se dostalo pomoci všem dětem, které to potřebují, pomáháme sehnat pro Nadační fond Veroniky Kašákové i drobné, ale pravidelné dárce.

Nová sociální síť breegy chce lidem a firmám usnadnit dárcovství. I malé, ale pravidelné příspěvky mohou pomoci těm, kteří neměli v životě tolik štěstí. 

 

Zdroj: Oriflame

 whatsapp_image_2021-06-26_at_15.15.22_1.jpg          whatsapp_image_2021-06-26_at_15.15.23_1.jpg

Asociace osobního prodeje 2020 > Aktuality & Tisk > Aktuality > Víkendová výzva Oriflame s breegy vybrala pro děti opouštějící dětské domovy skoro 100 tisíc korun!