Světová federace asociací přímého prodeje (WFDSA) udělila Doug DeVosovi, předsedovi představenstva společnosti Amway, Cenu za celoživotní dílo - nejvyšší ocenění!

21.10.2021

 image_-_2021-10-21t113317.950.jpg

Světová federace asociací přímého prodeje (WFDSA) udělila Doug DeVosovi, předsedovi představenstva společnosti Amway, Cenu za celoživotní dílo - nejvyšší ocenění!

Doug DeVos vnesl do své letité práce se Světovou federací asociací přímého prodeje (WFDSA) jednotu, kreativitu, inovace a odvahu, a to je důvodem, proč mu asociace udělila Cenu za jeho celoživotní dílo, což je nejvyšší ocenění.

Doug navázal na rodinné dědictví v oboru přímého prodeje - začal se účastnit setkání s WFDSA, když mu bylo pouhých 14 let, spolu se svým otcem, spoluzakladatelem Amway Richem DeVosem. Výchova jako žádná jiná vedla k nadšení lidí z celého světa, které potkával, a k pevné víře v sílu příležitostí.

 

Zapojení DeVose ve WFDSA a USDSA:

  •        Místopředseda WFDSA (2017-2020) 
  •        Předseda WFDSA (2014-2017)
  •        Správce financí WFDSA (2011-2014)
  •        Místopředseda WFDSA (2008-2011)
  •        Předseda advokacie WFDSA (2005-2008)
  •        Předseda USDSA – Americké asociace přímého prodeje (2003-2004) a předseda Direct Selling Education, kromě dalších vedoucích funkcí v obou organizacích.
  •        Síň slávy USDSA a ocenění Circle of Honor od Direct Salling Education´s Foundations.

 

Doug DeVos velice oceňuje partnerství a přátelství, která byla vytvořena během jeho práce s WFDSA, včetně času stráveného prací v přímém prodeji po boku své rodiny. "Jsem vděčný, že mám příležitost pracovat s tolika skvělými lidmi, kteří jsou součástí odvětví přímého prodeje, kterých si hluboce vážím." Když se dnes podívám na trh a na vše, čím jsme prošli, naše odvětví zůstává silné. Můžeme jít stále kupředu, přizpůsobovat se tržním silám, být úspěšní a společně nabízet lidem ohromné ​​příležitosti. Velice si vážím všeho, co jsem zde prožil, a je mi ctí, že jsem toto ocenění získal, “poznamenal DeVos. Lidé nyní více než kdy jindy chtějí větší nezávislost a svobodu stanovovat si vlastní cíle. Chtějí smysluplnou práci, která přidá hodnotu jejich životu a jejich komunitám. 


Zdroj: Amway Česká republika a Slovensko

Asociace osobního prodeje 2020 > Aktuality & Tisk > Aktuality > Světová federace asociací přímého prodeje (WFDSA) udělila Doug DeVosovi, předsedovi představenstva společnosti Amway, Cenu za celoživotní dílo - nejvyšší ocenění!