SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST SPOLEČNOSTI AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO

13.5.2021

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST SPOLEČNOSTI AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO

Společnost Amway vždy vyhledává takové oblasti sociální odpovědnosti, kde její činnost bude mít opravdu smysl. Amway společně se svými zaměstnanci, Vlastníky podnikání Amway a affiliate partnery svou prací naplňují filozofii společenské odpovědnosti a pomáhají lidem žít lepší a zdravější životy.

 

Kampaň: Together We Can! – Amway pomáhá proti pandemii COVID-19

Pod úderným heslem „Together we can“, tedy „Společně to zvládneme“, pomáhá společnost Amway v boji proti pandemii COVID-19 tím, že finančně podporuje místní komunity a subjekty v Evropě a Jižní Africe. 

Prostřednictvím webové stránky Amway v dané zemi mohou lidé darovat libovolné množství finančních prostředků. V červnu 2020 společnost Amway darovala vybrané finanční prostředky nejrůznějším subjektům, včetně Červeného kříže, záchranné služby a civilní ochrany ve všech 27 evropských zemích, kde Amway působí. Českému červenému kříži a Slovenskému červenému kříži se na podporu boje proti šíření COVID-19 dostalo 2,5 tisíce Eur.

Díky příspěvkům zaměstnanců, distributorů a zákazníků získala společnost Amway dalších 50 000 $ navíc nad rámec původní evropské iniciativy lidí zapojeným do humanitární pomoci související s mimořádnou situací COVID-19.

 

Zdroj: Amway

Asociace osobního prodeje 2020 > Aktuality & Tisk > Aktuality > SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST SPOLEČNOSTI AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO