Seldia zvolila Beatrice Nelson Beer z PM International jako prezidentku. Beatrice bude předsedat novému genderově vyváženému představenstvu.

30.11.2021

Seldia zvolila Beatrice Nelson Beer z PM International jako prezidentku. Beatrice bude předsedat novému genderově vyváženému představenstvu.

Valné shromáždění Seldia zvolilo dne 25. listopadu 2021 Beatrice Nelson Beer, Chief Legal Officer, globální vedoucí právních, regulačních záležitostí, dodržování předpisů a lidských zdrojů ve společnosti PM International, za prezidentku Seldia (Evropská asociace přímého prodeje). 

Beatrice nahradila Philippe Jacquelinet, generálního ředitele francouzské oděvní společnosti Captain Tortue, který pozici zastával poslední dvě volební období. 

Beatrice bude v příštích třech letech předsedat představenstvu společnosti Seldia. V projevu na Valném shromáždění Beatrice uvedla: „Je pro mě velkou ctí, že jsem byla vybrána do čela Seldia. Přímý prodej nabízí v dnešním flexibilním pracovním prostředí fantastické příležitosti pro lidi všech společenských vrstev, umožňuje maximalizovat svůj potenciál a získat doplňkový příjem. Vzhledem k tomu, že přímý prodej sám o sobě pokračuje v přechodu v digitální éře, těším se, že budu vést pokračující transformaci společnosti Seldia, abychom mohli společně plně využít příležitosti, které nás společně čekají.“

 

Zdroj: Seldia

Asociace osobního prodeje 2020 > Aktuality & Tisk > Aktuality > Seldia zvolila Beatrice Nelson Beer z PM International jako prezidentku. Beatrice bude předsedat novému genderově vyváženému představenstvu.