Nový předseda WFDSA - Roger Barnett

16.11.2020

Nový předseda WFDSA - Roger Barnett

Světová federace asociací přímého prodeje (WFDSA) počátkem října 2020 oznámila, že předseda představenstva a generální ředitel společnosti Shaklee Roger Barnett se stává předsedou WFDSA do října 2023. Barnett převzal roli předsedy Magnuse Brannstroma, generálního ředitele a prezidenta Oriflame.

pasted_image_0_1.png

"Je mi ctí a výsadou mít možnost pracovat pro odvětví přímého prodeje jako předseda Světové federace asociací přímého prodeje během tohoto stěžejního období v historii." Vzhledem k tomu, že pandemie ohrožuje celosvětové zdraví a příjmy stovek milionů lidí prakticky ve všech zemích světa, je to doba, kdy náš průmysl může skutečně sloužit lidem i společnosti. Přímý prodej je jedním z nejosvědčenějších a časem prověřených způsobů, jak si lidé mohou vydělat dodatečný příjem, a dnes je stále více možné tak činit digitálním a flexibilním způsobem.

 

Během následujícího období se chce Barnett zaměřit mimo jiné na digitalizaci v přímém prodeji, nacházení nových příležitostí, výhod a technologií a rovněž i novou definici přímého prodeje jako takového.

 

Zdroj: WFDSA

Asociace osobního prodeje 2020 > Aktuality & Tisk > Aktuality > Nový předseda WFDSA - Roger Barnett