Mary Kay oslavuje 25 let na českém a slovenském trhu

15.9.2022

Mary Kay oslavuje 25 let na českém a slovenském trhu

 

Mary Kay na českém a slovenském trhu působí aktuálně 25 let. Toto výročí je oslavou neustálého naplňování cílů, s kterými paní Mary Kay Ash před téměř 60 lety společnost Mary Kay založila – vytvořit příležitosti pro ženy nabídnout neodolatelné produkty. Kampaň Měníme životy žen, oslavuje výjimečné příběhy úspěšných nezávislých kosmetických poradkyň. Při příležitosti oslav založení pobočky na našem trhu si připomínáme i výjimečné úspěchy společnosti Mary Kay za uplynulý rok.


image_11.jpgOCENĚNÍ KINCETRIC PRO ZAMĚSTNAVATELE ROKU

Začátkem roku 2022 pobočka Mary Kay v České a Slovenské republice získala prestižní ocenění zaměstnavatelů v žebříčku společnosti Kincetric, světového lídra v oblasti řízení lidských zdrojů.image_12.jpgOCENĚNÍ PRODUKTŮ MARY KAY

Produkty Mary Kay pravidelně získávají řadu ocenění od Asociace vizážistů a stylistů nebo v prestižní anketě o nejlepší kosmetické produkty na trhu Cosmo Beauty Awards. Pro rok 2022 se vítězem kategorie Make-up stal Mary Kay Unlimited® Lesk na rty. 

image_13.jpgOTEVŘENÍ PRVNÍHO DĚTSKÉHO KOUTKU VE SPOLUPRÁCI S NADAČNÍM FONDEM BE CHARITY

Dne 29. července 2022 otevřela Mary Kay první dětský koutek v Centru dětské plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.


O společnosti Mary Kay 

Mary Kay Ash, jedna z prvních podnikatelek, založila svou vysněnou kosmetickou společnost v roce 1963 s jediným cílem: Obohacovat životy žen. Tento sen se rozrostl na multimiliardovou společnost s milióny nezávislých kosmetických poradkyň a poradců v téměř 40 zemích světa. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání, Mary Kay usiluje o posílení postavení žen na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace a inovace. Mary Kay investuje do vědeckého výzkumu, který stojí za výrobou produktů péče o pleť, dekorativní kosmetiky a vůní. Mary Kay také dělá kroky pro udržitelnější budoucnost a spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti příležitostí a ochranu obětí domácího násilí, zvelebování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny.

 

Zdroj: Mary Kay

Asociace osobního prodeje 2020 > Aktuality & Tisk > Aktuality > Mary Kay oslavuje 25 let na českém a slovenském trhu