Mary Kay je Superbrand

3.6.2023

 

image_-_2023-06-05t181009.401.jpg

Společnost Mary Kay opětovně obhájila titul SUPERBRANDS pro rok 2023. Prestižní ocenění získala současně v České i Slovenské republice v kategorii Dekorativní kosmetika.

„Mám obrovskou radost, že společnost Mary Kay získala opětovně titul Superbrands v České i Slovenské republice. Pro mě je ocenění znakem úspěšného budování značky a jejího silného postavení na obou trzích. Zároveň to pro nás představuje závazek do budoucnosti, v našem úsilí nepolevit, značku kontinuálně rozvíjej a budovat její dobré jméno skrze profesionalitu v poskytování kosmetického poradenství a spokojenost našich zákazníků", říká k získání ocenění generální ředitelka Mary Kay pro Českou a Slovenskou republiku Edita Szabóová.

 

Superbrands patří mezi nejuznávanější nezávislou globální autoritu v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Ocenění je udělováno ve více než 90 zemích světa a výběr nejlepší z nejlepších značek podléhá v každé zemi stejným kritériím a metodám. Výjimečnost ocenění spočívá zejména ve vícekolovém výběrovém řízení, do něhož se značky jako takové nemohou přihlásit. Při nominaci se naopak vychází z databáze všech registrovaných obchodních značek, následuje spotřebitelský průzkum, který je jedním z nejdůležitějších prvků výběrového řízení. Z průzkumu na základě známosti a obliby značek vznikne užší výběr semifinalistů, ze kterých speciálně sestavená odborná komise Brand Council vybere značky, jimž je udělen titul Superbrands pro daný rok. Do finálního výběru a rozhodnutí o udělení titulu Superbrands vstupují kritéria jako je známost, budování brandu, inovace či prestiž.

Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznání vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Společnost Mary Kay získala tento prestižní titul v České a Slovenské republice několikrát – za rok 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 a 2023. Na Slovensku jí byl titul udělen kromě již zmíněných i za rok 2013 a 2020.

Více na: www.marykay.cz