Do čela Asociace osobního prodeje byly zvoleny Ivana Nápravníková a Klára Mansfeldová

1.6.2023

Do čela Asociace osobního prodeje byly zvoleny Ivana Nápravníková a Klára Mansfeldová

 

Asociace osobního prodeje volila vedení na další funkční období. Předsedkyní představenstva asociace se stala Ivana Nápravníková – obchodní ředitelka, JUST CS spol. s r.o., za místopředsedkyni byla zvolena Klára Mansfeldová - ORIFLAME CZECH REPUBLIC spol. s r.o., Finance Director Czech Republic & Slovakia.

Asociace osobního prodeje podporuje společné zájmy svých členských společností a jejich nezávislých přímých poradců, stará se o čistotu podnikatelského prostředí a dodržování etického chování, podporuje distribuční kanál přímého prodeje jako jeden z hlavních poskytovatelů nezávislých pracovních příležitostí s jeho rostoucím významem v ekonomicky náročném období. Svojí činností přispívá rovněž k ochraně spotřebitelů a také k lepší informovanosti o přímém prodeji. 

Další prioritou asociace zůstává spolupráce se státními orgány, a to jak zákonodárnými, vládními a správními orgány, tak i vzdělávacími a jinými institucemi, organizacemi na ochranu spotřebitelů a médii.

 

Asociace osobního prodeje je členem Evropské asociace přímého prodeje SELDIA, světové federace přímého prodeje WFDSA, Svazu obchodu a cestovního ruchu a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Asociace osobního prodeje 2020 > Aktuality & Tisk > Aktuality > Do čela Asociace osobního prodeje byly zvoleny Ivana Nápravníková a Klára Mansfeldová