Zúčastněte se s námi konference přímého prodeje TAJEMSTVÍ OBCHODU v Praze!

20.3.2018

Zúčastněte se s námi konference přímého prodeje TAJEMSTVÍ OBCHODU v Praze!

8d32a84fda390a9acd0e1f3fa4f523ad-rimg-w720-h376-gmir.jpg

 Kdy?        5. dubna 2018

Kde?        Forum Karlín

 TAJEMSTVÍ OBCHODU, konference přímého prodeje, která patří v České republice k té největší svého druhu nejen velikostí publika, ale hlavně příležitostí dozvědět se to nejnovější z oblasti přímého prodeje od těch nejerudovanějších v Čechách.  

Na konferenci vystoupí -  předsedkyně představenstva Asociace osobního prodeje (AOP)  Ildiko Dikošová (zároveň Generální ředitelka Amway CZ, SK) a členka představenstva AOP Lucie Záleská (zároveň Ředitelka prodeje Party Lite CZ, SK, PL), dále za členské společnosti AOP Barbora Chuecos, generální ředitelka společnosti Mary Kay CZ, SK a Jiří Lízálek spoluzakladatel společnosti JUST CZ a další významné osobnosti z oblasti přímého prodeje.

 

Nedílnou součástí programu budou i panelové diskuze řečníků včetně možnosti osobních setkání s přednášejícími.

 

Akci moderuje Petr Casanova, Zakladatel FirstClass.cz a BusinessLeaders.cz, autor knižních bestsellerů 250 zákonů lásky (2015), Dvanáct srdcí (2016) a 100 nejkratších cest k Tobě (2017). Je také tvůrcem magazínu FC (vychází od listopadu 2011).

 

Využijte této jedinečné příležitosti a přijďte mezi nás!

 

Více informací o konferenci a možnosti zakoupení vstupenek naleznete na: www.tajemstviobchodu.cz

 

Asociace osobního prodeje > Aktuality > Zúčastněte se s námi konference přímého prodeje TAJEMSTVÍ OBCHODU v Praze!

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.