XV. Světový kongres přímého prodeje pod názvem „Own the Future“ se uskuteční v Evropě po více než deseti letech!

17.5.2017

XV. Světový kongres přímého prodeje pod názvem „Own the Future“ se  uskuteční v Evropě po více než deseti letech!

WFDSA – Světová federace přímého prodeje připravuje XV. Světový kongres „Own the Future“, který se uskuteční ve dnech 1. – 3. října 2017 v Paříži. Tato významná událost přinese aktuální přehled ze sektoru přímého prodeje ve světe technologií a zároveň účastníkům blíže představí francouzskou kulturu.

Kongres nabízí jedinečnou příležitost k osobním setkáním s největšími světovými společnostmi přímého prodeje, významnými globálními představiteli tohoto odvětví, jakož i vládními činiteli, akademiky a zástupci sdělovacích prostředků přímo v srdci překrásné Paříže.

Součástí programu jsou i panelové diskuse na témata generace Y, ekonomiky, digitální transformace přímého prodeje a další.

15. světový kongres bude jasným sdělením klíčové role přímého prodeje v globální ekonomice.

Detailní informace k události včetně programu naleznete na: www.wfdsa2017paris.com

Asociace osobního prodeje > Aktuality > XV. Světový kongres přímého prodeje pod názvem „Own the Future“ se uskuteční v Evropě po více než deseti letech!

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.