Veronika Kašáková bude partnerem Oriflame ČR i v roce 2018!

3.1.2018

oriflame_a_nfvk_2018_3.jpg

Letos se společností Oriflame pozitivně zahajuje rok i Veronika Kašáková, která bude i v letošním roce tváří značky Oriflame v České republice. Společnost Oriflame bude zároveň nadále podporovat Nadační fond Veroniky Kašákové (NFVK), který pomáhá dětem z dětských domovů lépe vykročit do samostatného života.

 

„Jsme velmi hrdí na to, že můžeme být součástí Veroničiny práce. Jako osobnost i jako představitelka nadačního fondu je nejen nesmírně dobrý člověk, ale zároveň reprezentuje všechny hodnoty značky Oriflame – pospolitost, odhodlání a nadšení. Zároveň svými charitativními aktivitami překračuje stín malé začínající organizace, a svou houževnatostí a vytrvalostí je inspirací nejen pro děti, ale i pro širokou veřejnost. Proto je toto spojení pro nás tak důležité“, říká Lucie Panchartková, PR Oriflame Czech Republic.

 

Spolupráce s Veronikou Kašákovou a jejím nadačním fondem byla zahájena v roce 2017, kde krom reprezentace značky Oriflame jako její tváře byl zahájen první projekt na proměnu 18 dětí a vedení kurzů pro 50 dětí z dětských domovů.

 

„Je mi nesmírnou ctí jít společně bok po boku a pyšnit se přátelstvím s touto švédskou značkou. Vděk, který cítím nelze slovy vyjádřit, ale každý může sám posoudit, kam jsme se díky ORIFLAME s Nadačním fondem Veroniky Kašákové za minulý rok posunuli“, dodává Veronika Kašáková.

 

V roce 2018 bude NFVK společně s Oriflame poskytovat nejen dětem, ale i „tetám“ (tedy vychovatelkám) z dětských domovů proměny vzhledu; v jejich rámci se o ně postará tým profesionálů – kadeřník, vizážista, stylista a fotograf - a užijí si tak krásný den plný individuální péče a zaslouženého hýčkání. Zároveň pak projdou kurzem rozvíjení vnitřního potenciálu s předním českým trenérem lidských talentů Janem Mühlfeitem, který s Veronikou Kašákovou již dlouhodobě spolupracuje. V průběhu tohoto kurzu bude dětem i tetám pomáhat rozvíjet jejich silné stránky a zaměřit se právě na to, co v nich je. Každý jsme totiž talentovaný v něčem jiném, jen někdy potřebujeme pomoci se „najít“ a umět tyto stránky v životě co nejlépe využívat.

Více na: https://cz.oriflame.com/

oriflame_a_nfvk_2018_4.jpg

oriflame_a_nfvk_2018_2.jpg

Asociace osobního prodeje > Aktuality > Veronika Kašáková bude partnerem Oriflame ČR i v roce 2018!

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.