Společnost Amway bude partnerem Týdne podnikání

9.10.2016

Amway bude již čtvrtým rokem oficiálním partnerem největší akce v ČR zaměřené na podnikání
s názvem Týden podnikání.

snímek_obrazovky_2016-10-11_v_11.03.16.png

Tato událost, známá také pod názvem Global Entrepreneurship Week (GEW) má globální rozměr a společnost Amway byla poprvé v roce 2015 partnerem také na celosvětové úrovni.

GEW podporuje řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles nebo Richard Branson. V roce 2015 se do ní zapojilo více než 8 milionů účastníků ze 160 zemích světa.
V největších městech ČR se v rámci Týdne podnikání uskuteční celá řada velmi zajímavých diskusí a prezentací souvisejících s tématem svobodného a inovativního podnikání. Letošní Týden podnikání se uskuteční v termínu 14. – 20. 11. 2016.

Týden podnikání ČR 2016 se koná pod záštitou předsedy Vlády ČR Bohuslava Sobotky, ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové, primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové, velvyslankyně britské ambasády v Praze Jan Thompsonové a rektora ČVUT Petra Konvalinky.
Na webu https://www.tydenpodnikani2016.cz/ lze sledovat veškeré novinky a informace, které bude Amway rovněž sdílet na vlastních sítích a stránkách (Facebook, Amway Newsroom).

Asociace osobního prodeje > Aktuality > Společnost Amway bude partnerem Týdne podnikání

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.