PartyLite Worldwide pod vedením nového prezidenta

5.2.2017

Martin Köhler se stal celosvětovým prezidentem světové jedničky v přímém prodeji prvotřídních svíček, vůní pro domácnost a interiérových doplňků. Köhler nyní zodpovídá za celosvětový rozvoj firmy provozující přímý prodej v rámci Luminex Home Decor & Fragrance Holding Corporation, která PartyLite vlastní.

mode.jpg

Martin Köhler, ředitel PartyLite Europe od roku 2010, převzal celosvětově odpovědnost za chod americké společnosti zabývající se přímým prodejem prvotřídních svíček, vůní pro domácnost a interiérových doplňků. Köhler, který je ve firmě PartyLite už více než 15 let, s sebou do své nové role celosvětového prezidenta přináší znalosti a bohaté zkušenosti – jak ohledně samotné společnosti, tak i celého odvětví přímého prodeje. Odborník na komunikaci začal svou kariéru u PartyLite coby vedoucí marketingu v německém PartyLite, největším odbytišti firmy v Evropě. Poté, co vystřídal pozice generálního manažera ve Švýcarsku a posléze v Německu v roce 2003, získal před šesti lety post ředitele PartyLite Europe. V této pozici hrál Köhler, rodák z německého Bad Kreuznach v Rýnské Falci, významnou roli při budování nových trhů pro společnost, zvlášť 2 ve střední a východní Evropě, a zasloužil se o to, že se evropský trh jako celek stal pro firmu nejvýznamnějším. V současné době má PartyLite Europe zhruba 200 zaměstnanců rozmístěných v 19 evropských zemích, a prodává své výrobky prostřednictvím svého internetového obchodu a sítě přibližně 35.000 poradců a poradkyň. Celosvětově má firma 45.000 poradců a poradkyň aktivních ve 23 zemích.

V květnu loňského roku se dva američtí giganti v tomto průmyslu – PartyLite a Candle-lite z Ohia – spojili a vytvořili společně Luminex Home Decor & Fragrance Holding Corporation. Ačkoliv mají tyto dvě firmy vyrábějící vonné svíčky různé cílové skupiny a odbytiště, těží ze společného know-how, zázemí pro vývoj a výrobních kapacit.

Calvin Johnston, generální ředitel Luminexu, má naprostou důvěru v nového prezidenta PartyLite: „Jsem si jist, že pod Martinovým vedením bude PartyLite úspěšně pokračovat a otevírat nové cesty. S naší novou koncepcí produktů a párty, ‘Find Your Signature’, jsme začali využívat výhod současného trendu individualizace a máme tak možnost znásobit náš úspěch,“ poznamenal Johnston.

Více na: www.partylite.cz

Asociace osobního prodeje > Aktuality > PartyLite Worldwide pod vedením nového prezidenta

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.