Nezávislý průzkum trhu přímého prodeje v Evropě

6.3.2018

Členské společnosti Asociace osobního prodeje se spolu s dalšími 10 zeměmi Evropské unie zapojily do nezávislého průzkumu trhu přímého prodeje.

 

Iniciátorem této studie je Seldia (Evropská asociace přímého prodeje). On-line průzkum trhu zpracovává agentura Ipsos Mori. Je to poprvé za deset let, kdy se v Evropě uskuteční nezávislá studie tohoto druhu.

Přímý prodej je velmi důležitým pilířem evropské ekonomiky, který si udržuje silný růstový trend. Toto odvětví není však stále dobře pochopeno a to proto, že jeho znalost je stále nedostatečná. 

Získané údaje se stanou důležitým nástrojem, který je možno využít při prezentaci skutečných znalostí o přímém prodeji směrem k veřejnosti, jakož i podporou významné úlohy přímého prodeje při prosazování podnikatelského ducha nejen v České republice, ale v rámci celé Evropy.

Nezávislý průzkum přímého prodeje probíhá od 19. února 2018 do 26. března 2018, zúčastní se jak přímí prodejci, tak členské společnosti AOP.

survey.jpg

Asociace osobního prodeje > Aktuality > Nezávislý průzkum trhu přímého prodeje v Evropě

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.