Konference v Číně

12.7.2017

Konference v Číně

Místopředsedkyně Asociace osobního prodeje a předsedkyně Združenia priameho predaja Lucie Záleská se v Číně zúčastnila X. Konference přímého prodeje

V čínském městě Wuhan proběhla ve dnech 16. – 21. června X. Konference přímého prodeje regionu Asie a Tichomoří. Českou a slovenskou asociaci zde reprezentovala na pozvání čínské strany Lucie Záleská, National Sales Director, PartyLite CEE/CZ/SK/Poland.

Hlavním cílem konference bylo seznámit čínské klienty s  trhem východní Evropy a příležitostmi pro přímý prodej. Příspěvek Lucie Záleské v rámci odborného panelu byl zaměřen právě na toto téma a zároveň na poskytnutí informací o situaci v odvětví přímého prodeje a trendech, které mohou být pro čínské firmy přímého prodeje ve východní Evropě atraktivní.

Události se zúčastnilo více než 1 300 zástupců asociací přímého prodeje, členů vedení společností z oblasti Asie a Tichomoří, vládních úředníků a akademiků včetně zástupců přímého prodeje z dalších regionů.snímek_obrazovky_2017-07-12_v_11.20.23.pngsnímek_obrazovky_2017-07-12_v_11.20.38.pngsnímek_obrazovky_2017-07-12_v_11.20.47.png

Asociace osobního prodeje > Aktuality > Konference v Číně

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.