CEO a prezident společnosti Oriflame Magnus Brännström byl jmenován předsedou světové federace asociací přímého prodeje

5.10.2017

CEO a prezident společnosti Oriflame Magnus Brännström byl jmenován předsedou světové federace asociací přímého prodeje

Světová federace asociací přímého prodeje (WFDSA), jež zastupuje více než 60 národních asociací přímého prodeje, oznámila 3. října 2017, že CEO a prezident Oriflame Magnus Brännström se stal jejím novým předsedou. Magnus Brännström tím převzal roli předsedy do října roku 2020 a navazuje na činnost prezidenta společnosti Amway Doug DeVose.

 

"Jsem velmi poctěn, že jsem se stal novým předsedou světové federace přímého prodeje právě v době digitální transformace a budu tak moci společně s dalšími lidmi, které spojuje společný cíl, posílit roli podnikání v přímém prodeji prostřednictvím nabídky kvalitních výrobků a služeb. Těším se, že i nadále budeme budovat a rozvíjet dědictví našich předchůdců zaměřené na zlepšování standardů globálního odvětví přímého prodeje," uvedl Magnus Brännström.

 

Dříve působil Magnus Brännström jako místopředseda WFDSA. Zastával rovněž pozici předsedy SELDIA, Evropské asociace přímého prodeje.

 

"Je to pro mne obrovská čest, že jsem mohl být předsedou WFDSA po dobu tří uplynulých let. Žádný z našich cílů by nebyl dokončen bez silných partnerství a podpory asociací přímého prodeje z celého světa," řekl odchozí předseda Doug DeVos. "Přímý prodej je v dobrých rukou pod vedením nového předsedy Magnuse Brännströma. Nikdy jsem nebyl více sebevědomý a optimistický ohledně budoucnosti našeho odvětví."

 

 

Více na: http://wfdsa.org/category/newsroom/

Asociace osobního prodeje > Aktuality > CEO a prezident společnosti Oriflame Magnus Brännström byl jmenován předsedou světové federace asociací přímého prodeje

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.