Asociace osobního prodeje se představila na Veletrhu Týdne podnikání

27.11.2017

Asociace osobního prodeje se představila na Veletrhu Týdne podnikání

Týden podnikání je součástí největší celosvětové události na podporu podnikání – Global Enterpreneurship, kterou podporuje řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles nebo sir Richard Branson. V České republice se konala konference letos již popáté.

15. listopadu proběhl ve Slovanském domě v Praze, v rámci této události, Veletrh Týdne podnikání, jehož součástí byla i Asociace osobního prodeje, která zde návštěvníkům a zájemcům prezentovala jedinečnou možnost podnikání s významnými a renomovanými společnostmi přímého prodeje, které jsou v asociaci sdruženy.

img_5817.jpg„Naše účast na Veletrhu znamenala možnost rozšířit povědomí o Asociaci osobního prodeje a členských společnostech, rovněž tak přispěla k informovanosti o přímém prodeji jako způsobu prodeje velmi kvalitních výrobků při respektování závazných pravidel etického chování,“ dodává Ildiko Dikošová, předsedkyně představenstva AOP.


Týden podnikání přinesl desítky událostí nejen v Praze, ale i po celé České republice. Záštitu nad akcí oficiálně přijali: Svaz průmyslu a dopravy České republiky, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Hospodářská komora České republiky.

Více na: https://www.tydenpodnikani2017.cz/

img_5203.jpg

Asociace osobního prodeje > Aktuality > Asociace osobního prodeje se představila na Veletrhu Týdne podnikání

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.