Asociace osobního prodeje přijala nové členy

11.4.2017

Od 1. dubna 2017 byly přijaty společnosti ZAREN – Noemus, s.r.o. a RAYPATH - ČR, s.r.o. jako noví členové čekatelé Asociace osobního prodeje.

zaren_logo.jpg

 

Obě společnosti pod společnou značkou ZAREN přinášejí již řadu let do domácností v České republice výjimečné produkty. Portfolio kvalitních výrobků zahrnuje produkty z oblasti zdravého spánku: speciálně vyvinuté matrace s bio-keramikou, ortopedické polštáře, antialergické a antibakteriální přikrývky a relaxační podložky. Dále ZAREN nabízí unikátní ekologický systém pro čištění domácností bez chemikálií, pouze s použitím vody.

Filozofií značky ZAREN jsou: kvalita (nabízí kvalitní výrobky), zdraví (ochrana toho nejcennějšího, co máme), komfort a pohodlí (které přináší používání produktů) a příroda (produkty jsou při výrobě i během používání šetrné k našemu životnímu prostředí).

Asociace osobního prodeje > Aktuality > Asociace osobního prodeje přijala nové členy

AOP zpravodaj

Asociace osobního prodeje nyní nabízí zasílání zpravodaje. Neváhejte a přihlaste se k odběru zde.

AMSP zpravodaj

Přímý prodej nabízí vysoce kvalitní výrobky za výhodných obchodních podmínek. Poskytuje příležitost pro rozvoj drobného podnikání a vytváří možnosti pracovního uplatnění. Specifičnost tohoto druhu obchodu vyžaduje stanovení jasných pravidel, jejich dodržování a hájení zájmu subjektů v něm působících.  S tím souvisí i ochrana spotřebitele a etika obchodování na trhu. Za těmito účely vznikla a působí Asociace osobního prodeje.


Asociace osobního prodeje zahájila semináře pro seniory, jak se bránit šmejdům.